, ,

An Dúlamán Irish Maritime Gin

37,94 

Piirkond: Iirimaa, Donegal.

Millest tehtud:  Gini tegemiseks on kasutatud lisaks kuuele tavapärasele gini valmistamise komponentidele Donegali rannikuvetest korjatud viite erinevat vetikat.  Need üksteist komponenti teevad An Dúlamán Irish Maritime gin’i sama unikaalseks, kui seda on Donegali rannik.

Värvus:  Läbipaistev.

Aroom:  Kadakane, umami, värske, kerge.

Maitse:  Maitse on erakordselt mitmekesine ja muutuv. Kui esialgne pehme kadakamaitse taandub, avalduvad  An Dúlamán’i teised mitmekesise maitse komponendid  – rikkalik umami, soolasus ning  lõpuks on võimalik tunda värsket ja kerget austri maitset.

Alkohol: 43,2%

Suurus: 0,5L

Serveerimine: An Dúlamán gin’i võib serveerida neutraalse esmaklassilise tooniku ja näiteks apelsini viiluga. Samas saab sellest valmistada suurepärast Dry Martini või Negroni kokteili. Täieliku maitseelamuse saamiseks võib tarbida ka puhtalt.

Tootest: An Dúlamán Irish Maritime Gin on esimene gin mis on destilleritud Iirimaal Donegali maakonnas peale 175 aastat.

 

An Dúlamán tähendab gaeli keeles vetikat. Samuti on iiri folklooris Dúlamán tuntud laul, mis kirjeldab vestlust kahe vetikakorjaja vahel.

Gini pudeli valmistamisel saadi inspiratsiooni Donegali rannikuvetes põhja läinud Hispaania Armaada laeva vrakilt leitud alkoholi pudeli kujust.

Tähelepanu, tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist!

€/l

75,88

Shopping Cart