Actimer OÜ

Tooted

Meie tooted on võitnud erinevatelt võistlustelt mitmeid auhindu.

Iirimaa on üheks viski kodumaaks, kuid vähem teada on fakt, et ka Iirimaal on mitmeid viinavabrikuid, kus tehakse unikaalsete maitsetega džinni, kuid mille toodang tulenevalt Eesti või viinavabriku väiksusest ei ole siia jõudnud.

The Legendary Silkie Irish whiskey

Silkie viski on linnase ja teravilja viskide segu, mis teeb temast erandlikult maheda joogi, kuid, mis on äärmiselt rikkaliku maitsega.

Värvus – kuldne, merevaigune

Lõhn – värske ja linnaseline, rohelise õuna erksus, lõhna avanedes on tunda magusust ja vürtsikust.

Maitse  – super mahe, esiplaanil on tunda magusust, seejärel ergast apelsinikoore vürtsikust, digestiivi küpsist, misjärel kerget koorekompveki ja ingveri maitset.

Pikk elegantne pudel on inspireeritud merineitsi ilust ning etiketi sinakas roheline toon annab edasi Atlandi ookeani vee värvi Sliabh Liag kaljude juures.

Viski on võitnud erinevatelt võitlustest mitmeid auhindu.

Actimer OÜ


An Dúlamán Irish Maritime Gin

Esimene džinn, mis on tehtud Donegali maakonnas.

Džinni valmistamisel meremaagia tabamiseks (“Draíocht na Farraige”) kasutatakse Donegali piirkonnast korjatud viite merevetikat ning kuute taime. Millest tulenevalt on džinnil rikkalik ja ümar maitse, kust võib leida kadakamarja ja mere soolakat maitset, magusust ning vürtsikust. Mis teeb džinni maitse sama unikaalseks, kui seda on Donegali rannik ise.

Pudeli kuju on inspireeritud Donegali ranniku lähedalt Hispaania armaada laevavrakist leitud alkoholipudeli kujust.

Actimer OÜ


Rhuberry Gin

Copeland Rhuberry Gin on esimene infusioon, mida hakati tegema.

Rabarberid pärinevad Down´i maakonnast. Infusiooni tegemiseks kasutatakse premium klassi piiritust ja kadakamarju, koriandrit, kaneeli, rabarberit ja põldmarju.

Lõhn

Struktureeritud ja tasakaalustatud kadakamarja ja kaneeliga, mis on segatud (seguneb) magusate rabarberite ja põldmarjadega.

Maitse

Esile kerkib värske põldmarja ja rabarberimaitse koos õrna kadaka, kaneeli ning koriandri alatooniga. Lõppmaitse on täis kestvat kadaka ja marjamaitset.  

 

Ruberry GIN - Actimer OÜ

RASPBERRY & MINT GIN

Copeland Raspberry & Mint Gin oli teine infusioon. Infusiooni tegemiseks kasutatakse  kadakamarju, koriandrit, kaneeli, vaarikaid ja münti, mida lastakse seista 8 päeva premium klassi piirituses. Tulemuseks on pehme, hõrk ja marjane Iiri džinn.

Lõhn

Esmaseks lõhnaks on vaarikas ja õrn kadakas ning sekundaarseks münt ja koriander. 

Maitse

Magus vaarikas koos tuntava kadaka ja kaneeli maitsega. Lõppmaitse on värske ja kerge täis punast vaarikamaitset koos õrna mündi maitsega.  

RASPBERRY & MINT GINWINTER LIMITED EDITION SPICED APPLE & BLACKCURRANT

Copeland Spiced Apple & Blackcurrant Gin on esimene limiteeritud džinn, üllatamaks kliente. Talve ime loomisel segunevad Down´i maakonna mustsõstar ja vürtsitatud õunad. 

Finlay Farmist pärit värskete õunte ja mustasõstra kombineerimise tulemuseks on sügavpunane jook. Seda jooki on kõige parem serveerida kuumana.

Lõhn

Vürtsid, segatult koos värskete õunte ja mustasõstraga, sulandudes kaneeliga.

Maitse

Rikkalik mustasõstar vürtsitatud õuna ja kaneeliga, jätab suhu meeldiva maitse, mis kutsub võtma prooviks teist suutäit.


viski - Actimer OÜ


Esita tellimus

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.