KASUTUSTINGIMUSED

Tellimuse vormistamine

Actimer.eu  veebipood müüb alkohoolseid jooke ja seetõttu on veebipoe külastamine ja tellimuste tegemine lubatud ainult inimestel alates 18 eluaastast. Tarbija vanuse kontrolliks kinnitab esmalt tellimuse esitaja veebilehele sisenedes oma sobivust keskkonda siseneda ja tellimus vormistada. Samuti toimub tellimuse kättetoimetamisel isiku vanuse kontrollimine isikut tõendava dokumendi / vanuse  kontrollimine.  

Tellimuse vormistamise sammud

 1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
 2. Ostukorvi vaates klikkige lingile „VAATA OSTUKORVI“,
 3. Valige tarne viis ja koht,
 4. Siirduge maksma   
 5. Seejärel esitage tellimus ja sooritage makse kasutades esitatud pangarekvisiite. Kindlasti märkida selgitusse, tellimuse number.
 6. Kui tellimus on tasutud ja raha on jõudnud müüja pangakontole asutakse tellimust täitma.
 7. Veebipoes tehtud tellimusi täidetakse tööpäevadel (E−R) kell 10.00−17.00 ning tüüpiliselt kulub tellimuse täitmiseks 3-5 tööpäeva. Kui tellimus on Kliendi poolt valitud transpordiviisiks ette valmistatud, saadetakse Kliendile ka vastavasisuline teade e-maili teel. Juhul kui tellimuse täitmine võtab aega enam või tellimuse täitmisel ilmnevad mingid probleemid, võetakse Kliendiga koheselt ühendust ning lepitakse tellimuse täitmise tingimused kokku täiendavalt.

Hinnad, transport

Hinnad, transpordi maksumus
Kõik veebipoes actimer.eu toodud kaupade hinnad sisaldavad kehtivat käibemaksu. Meie veebipoest ostetud kaupadele pakume tasuta transporti ainult Eesti Vabariigi territooriumi piires ja minimaalse ostusummana 200 eurot.

Ostudele, mille maksumus on alla 200 euro, lisandub kauba maksumusele transpordi hind vastavalt Tarbija tellimuse suurusele ja Tarbija poolt valitud kauba kättesaamise viisile. Võimalikud transpordiviisid on järgmised:

 • Pakiautomaadid üle Eesti –transporditeenuse maksumus 5,20 eurot;
 • Kulleriga üle Eesti – transporditeenus 9,50 eurot;
 • Kui tellimuse maksumus ületab koos käibemaksuga 200,00 eurot, pakutakse Tarbijale transporditeenus Eesti piires ilma täiendava tasuta. Sellistel juhtudel lepitakse kauba transpordiviis ja -aeg Tarbijaga kokku täiendavalt;
 • Tellimuste tüüpiline tarneaeg on 3-5 tööpäeva alates tellimuse jõustumisest (makse laekumisest). Viivituste tekkimisel informeerib actimer.eu veebipoe klienditeenindus Tarbijat viivitamatult.

Vanuse kontroll

Alkohoolsete jookide müük on lubatud alates 18 eluaastast alates. Mistõttu kontrollitakse kauba üleandmisel Tarbijale tema vanust:

 • Kauba kättesaamisel SmartPosti pakiautomaadist nõuab SmartPost paki saaja vanuse tuvastamist ID-kaardi abil;
 • Kauba kättesaamisel kulleriga kontrollib Tarbija vanust kuller.
 • Kauba kättetoimetamisel poe esindaja poolt, kontrollib kauba kätte saaja vanust poe esindaja.

Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni või tellimuse eest tehtud makse laekumiseni.

Veebipood actimer.eu jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel actimer.eu

Transport

 1. Pärast müügitellimuse jõustumist (tellimuse tasu laekumist) komplekteerib veebipood actimer.eu tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
 2. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning esitada kohaletoimetamise andmed korrektselt.
 3. Veebipood actimer.eu ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood actimer.eu ei saa mõjutada.

Müügitingimused

Müügitingimuste kehtivus
Müügitingimused kehtivad actimer.eu veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Actimer OÜ (edaspidi Veebipood actimer.eu) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

Müügilepingu jõustumine

Kauba tellimuse kinnitamisega kohustub veebipood actimer.eu andma Tarbijale üle tema poolt tellitud ja tasutud kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale. Tarbija kohustub veebipoele actimer.eu tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 1 tööpäeva möödudes alates tellimuse edastamise kuupäevast. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe operaatori pangakontole.

Isikuandmete töötlemine

Veebipoe www.actimer.eu isikuandmete vastutav töötleja on Actimer OÜ (registrikood 11298735) asukohaga Kristlepa tee 4, Viimsi vald , tel 5278811 ja e-kiri info@actimer.eu

 

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

 • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
 • kauba kohaletoimetamise aadress;
 • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
 • klienditoe andmed.

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamisega seonduvaid küsimusi (klienditugi).
Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine).

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.
Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.
Kui veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse Elkdata OÜ serverites, mis asuvad Telia ja Linxtelecomi serverikeskustes.

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.
Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.
Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) isikuandmete töötlemine toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejad on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klienditoe vahendusel.

Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

Säilitamine

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.
Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.
Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni (kolm aastat).

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Otseturustusteated

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja päises vastav viide või võtta ühendust klienditoega.

Vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel info@actimer.eu või telefoni teel 5278811. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Pretensioonide esitamine

 1. Tarbijal on õigus kauba puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 7 päeva jooksul veebipood actimer.eu poole, esitades arve või tellimuse kinnituse, mille alusel kauba ostu eest tasuti. 
 2. Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad veebipood ja Tarbija omavahel kokku.
 3. Veebipood ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
 4. Kauba nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile info@actimer.eu pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
 5. Vastavalt Võlaõigusseaduse paragrahvi 53 sätetele puudub toiduainete ja jookide tarbimiseks sõlmitud ostulepingute puhul Tarbijal lepingust taganemise õigus. See tähendab, et veebipood on kohustatud välja vahetama või kompenseerima ainult puudustega või siis mittenõuetekohased tooted, Võlaõigusseaduses ette nähtud tingimustel.
 6. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust võimlaikult kiiresti, kiud mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.
 7. Tarbijal on õigus nõuda veebipoelt actimer.eu ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui veebipoel actimer.eu ei ole võimalik kaupa asendada, kauba asendamine ebaõnnestub või ei ole kauba vahetust võimalik mõistliku aja jooksul kõrvaldada või tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.
 8. Veebipood actimer.eu ei vastuta Tarbijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood actimer.eu ei saanud mõjutada või ette näha.

Tarbija õigus pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole

Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijavaidluste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

 

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist!

 

Shopping Cart