KASTUTUSTINGIMUSED

Tellimuse vormistamine:

Actimer.eu  veebipood müüb alkohoolseid jooke ja seetõttu on veebipoe külastamine ja tellimuste tegemine lubatud ainult inimestel alates 18 eluaastast. Tarbija vanuse kontrolliks kinnitab esmalt tellimuse esitaja veebilehele sisenedes oma sobivust keskkonda siseneda ja tellimus vormistada. Samuti toimub tellimuse kättetoimetamisel isiku vanuse kontrollimine isikut tõendava dokumendi / vanuse  kontrollimine.  

Tellimuse vormistamise sammud:

 1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
 2. Ostukorvi vaates klikkige
  lingile „VAATA OSTUKORVI“,
 3. Valige tarne viis ja koht,
 4. Siirduge maksma   
 5. Seejärel esitage tellimus ja sooritage makse kasutades esitatud pangarekvisiite. Kindlasti märkida selgitusse, tellimuse number.
 6. Kui tellimus on tasutud ja raha on jõudnud müüja pangakontole asutakse tellimust täitma.
 7. Veebipoes tehtud tellimusi täidetakse tööpäevadel (E−R) kell 10.00−17.00 ning tüüpiliselt kulub tellimuse täitmiseks 3-5 tööpäeva. Kui tellimus on Kliendi poolt valitud transpordiviisiks ette valmistatud, saadetakse Kliendile ka vastavasisuline teade e-maili teel. Juhul kui tellimuse täitmine võtab aega enam või tellimuse täitmisel ilmnevad mingid probleemid, võetakse Kliendiga koheselt ühendust ning lepitakse tellimuse täitmise tingimused kokku täiendavalt.

Hinnad, transport:

Hinnad, transpordi maksumus
Kõik veebipoes actimer.eu toodud kaupade hinnad sisaldavad kehtivat käibemaksu. Meie veebipoest ostetud kaupadele pakume tasuta transporti ainult Eesti Vabariigi territooriumi piires ja minimaalse ostusummana 200 eurot.

Ostudele, mille maksumus on alla 200 euro, lisandub kauba maksumusele transpordi hind vastavalt Tarbija tellimuse suurusele ja Tarbija poolt valitud kauba kättesaamise viisile.

Võimalikud transpordiviisid on järgmised:

 • Pakiautomaadid üle Eesti – transporditeenuse maksumus 5,20 eurot;
 • Kulleriga üle Eesti – transporditeenus 9,50 eurot;
 • Kui tellimuse maksumus ületab koos käibemaksuga 200,00 eurot, pakutakse Tarbijale transporditeenus Eesti piires ilma täiendava tasuta. Sellistel juhtudel lepitakse kauba transpordiviis ja -aeg Tarbijaga kokku täiendavalt;
 • Tellimuste tüüpiline tarneaeg on 3-5 tööpäeva alates tellimuse jõustumisest (makse
  laekumisest). Viivituste tekkimisel informeerib actimer.eu veebipoe klienditeenindus Tarbijat viivitamatult.

Vanuse kontroll

Alkohoolsete jookide müük on lubatud alates 18 eluaastast alates. Mistõttu kontrollitakse kauba üleandmisel Tarbijale tema vanust:

 • Kauba kättesaamisel
  SmartPosti pakiautomaadist nõuab SmartPost paki saaja vanuse tuvastamist
  ID-kaardi abil;
 • Kauba kättesaamisel
  kulleriga kontrollib Tarbija vanust kuller.
 • Kauba kättetoimetamisel poe
  esindaja poolt, kontrollib kauba kätte saaja vanust poe esindaja.

Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni või tellimuse eest tehtud makse
laekumiseni. 
Veebipood actimer.eu jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel actimer.eu 

Transport

 1. Pärast müügitellimuse jõustumist (tellimuse tasu laekumist) komplekteerib veebipood actimer.eu tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
 2. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning esitada kohaletoimetamise andmed korrektselt.
 3. Veebipood actimer.eu ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood actimer.eu ei saa mõjutada.

 

 

Shopping Cart